بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
کسب درآمد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

این روزها همه افراد در مورد کسب درآمدهای نامحدود از طریق کسب و کارهای آنلاین شنیده اند و اکثر افراد به دنبال این هستند که کسب و کار خود را از حالت سنتی به آنلاین تغییر دهند.
امروزه اینترنت یک بستر بسیار خوب است که از طریق آن می توان کسب درآمد کرد. اگر بتوانید ایده های خود را به شکل آنلاین راه اندازی کنید، می توانید بدون محدودیت زمانی کسب درآمد کنید. البته باید توجه داشته باشید که این کار نیازمند مطالعه، تلاش و استفاده از نظریات متخصصان این حوزه است.

کسب درآمد از طریق تولید محتوا

اکثر افراد به محض اینکه یک ایده کسب و کار آنلاین به ذهنشان می رسد، بلافاصله به دنبال یک طراح سایت می گردند تا ایده شان را اجرا کنند و تصور می کنند تنها با داشتن یک وبسایت با گرافیک زیبا و عامه پسند و قرار دادن محصولات یا خدمات خود در سایت می توانند کسب درآمد کنند. آنها توقع دارند در همان روزهای اول به فروش میلیونی برسند و کارت بانکیشان پر از پول شود. اما واقعیت این است که موفق شدن در کسب و کارهای آنلاین به این سادگی ها هم نیست.

در نگاه اول اینطور به نظر می رسد که شما کسب و کار خود را از حالت سنتی خارج کرده اید و اکنون باید به درآمد بالاتری برسید، اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که کسب درآمد از اینترنت تنها با داشتن یک وب سایت میسر نمی شود. شما باید علاوه بر یک وبسایت، یک استراتژی کسب و کار داشته باشید و این استراتژی چیزی نیست جز “تولید محتوا”.

در اینجا اشاره مختصری به مزایای تولید محتوای حرفه ای می کنیم:

در بسیاری از وبسایت ها محتوا صرفا برای پر کردن صفحه است و با مخاطب ارتباط برقرار نمی کند. جملات غالبا خسته کننده است و اکثرا کپی برداری از سایت های دیگر است. وقتی شما برای تولید محتوا وقت و انرژی صرف می کنید این پیام را به مخاطب القا می کنید که برای او ارزش قائل هستید. به علاوه تولید محتوای خوب باعث می شود جذابیت های محصول یا خدمات شما بیشتر به چشم مشتری بیاید. با تولید محتوای حرفه ای شما فرصت این را دارید که سلیقه مخاطب را به سبک کاری خودتان نزدیک کنید.

نکته دیگر این است که یک محتوای خوب محتوایی است که پیام مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطب منتقل کند. فرض کنید شما به طور اتفاقی با مخاطبتان در آسانسور سوار شده اید. شما چیزی حدود ۳۰ تا ۹۰ ثانیه فرصت دارید تا محصول یا خدمات خود را به او معرفی کنید. این نوع ارائه اصطلاحا ارائه آسانسوری نامیده می شود و در واقع به این معنی است که در کوتاهترین زمان ممکن به مخاطب بگویید چرا محصول شما برای او بهترین انتخاب است.

علاوه بر این باید در نظر داشته باشید قرار نیست یک متن ادبی بنویسید. هر چه متن شما ساده تر باشد، درک آن برای مخاطب راحتتر است. در واقع یک محتوای ساده موفق تر از یک محتوای پیچیده است. علاوه بر سادگی باید یاد بگیرید کلمات زائد را هم از محتوا حذف کنید. بعد از حذف کلمات اضافی باید بتوانید کلمات قدرتمند را جایگزین آنها کنید.

همه تولید کنندگان محتوا در ابتدا ترس از این دارند که نوشته شان مخاطب نداشته باشد. اما باید بدانید که تولید محتوا یک مهارت است که نیاز به تمرین و ممارست دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نویسنده

utabpars

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *