بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
اخبار

گزارش اولین نمایشگاه تخصصی آموزش، خدمات و صنایع وابسته

نمایشگاه آموزش

آیین افتتاحیه اولین نمایشگاه تخصصی آموزش، خدمات و صنایع وابسته سه شنبه ۲۸ خرداد ماه ساعت ۶ عصر با حضورامام جمعه شهرک گلستان شهر شیراز، هیئت اداره کل آموزش و پرورش، استانداری فارس، سازمان صنعت معدن و تجارت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، اداره کل بهزیستی، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

این نمایشگاه با حضور مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ها فعالیت خود را  آغاز نمود.

بازدیدکنندگان غرفه یوتاب پارس

در طول ۵ روز برگزاری نمایشگاه، مسئولان و مدیران دستگاه‌ها و نهادهای دولتی از این نمایشگاه بازدید کردند و غرفه یوتاب پارس مورد استقبال مشتریان و مسئولان ارگان های مختلف از جمله مدیریت مدارس سماء ، اداره صنعت و معدن ، نماینده شهرداری شیرازو نماینده دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت .

رونمایی از محصول جدید یوتاب پارس

شرکت نرم افزاری یوتاب پارس با هدف رونمایی از جدیدترین محصول خود به نام “سامانه مدیریت آموزشگاه یوتاب” در این نمایشگاه حضور بعمل رساند.

با توجه به اینکه آموزشگاه ها همیشه بیشتر فعالیت های خود را به صورت دستی انجام می دادند و به خصوص در بخش حسابداری با مشکلات مختلفی مواجه می شدند از این رو شرکت نرم افزاری یوتاب پارس سامانه مدیریت آموزشگاه ها را در جهت حل این مشکلات ارائه نموده است.

“سامانه مدیریت آموزشگاه یوتاب”، یک پنل‌ جامع مدیریتی می‌باشد که با هدف کمک به مدیران آموزشگاه ها در جهت تسهیل‌ انجام امور آموزشگاه طراحی شده است و قابل استفاده در تمامی آموزشگاههای فنی و حرفه ای، آموزشگاههای هنری، موسیقی، زبان ، مدارس و … می باشد.

برخی از ویژگیهای کلیدی نرم افزارعبارتند از:

-سیستم مدیریت آموزشگاه

-سیستم مدیریت کلاس ها و دوره ها

-سیستم آزمون آنلاین

-سیستم آموزش آنلاین

-سیستم گزارش گیری گرافیکی

-سیستم تیکتینگ

-سیستم اطلاع رسانی پیامکی

-پنل‌ حسابداری قوی و پرداخت آنلاین

-سیستم حضورغیاب آنلاین

-پنل های کاربری مجزا برای مدیر، مربی و کارآموز

-اپلیکیشن موبایل مدیر، مربی و کارآموز

و ده ها امکانات اختصاصی و کاربردی دیگر

مراسم اختتامیه

روز شنبه مورخ یکم تیرماه 1398 طی مراسمی بعد از سخنرانی جناب آقای سید محمود موسوی مدیرعامل نمایشگاه و آقای حسین دشتی معاون اجرایی از مدیران محترم غرفه ها با اهداء لوح تقدیر تشکر و قدردانی گردید.

 

نویسنده

utabpars

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *